نیــــل، پلتفــرم هوشــــمند آمــوزش

در NIL، ما آینده‌ای را متصور هستیم که در آن هر سازمان، صرف نظر از اندازه یا صنعت آن، با فرهنگ یادگیری مداوم و نوآوری رشد می‌کند.
چشم انداز ما توانمندسازی کسب و کارها برای فعال کردن پتانسیل کامل نیروی کار خود از طریق راه حل های پیشرفته مدیریت یادگیری درون سازمانی است.

مورد اعتماد برند برتر

بینش واقعی به معنای نتایج واقعی است

راه‌حل‌های ما اهداف سازمان‌ها را تسریع می‌کنند و با ابزارها، داده‌ها و بینش‌های توسعه شخصی و حرفه‌ای، بر روی توسعه نهایی تأثیر می‌گذارند.

68%

افزایش بهره وری

۱.۲x

افزایش رضایت شغلی

۳۰%

افزایش چابکی سازمان

ارزیابی پرسنل بر اساس آزمون‌های هوشمند

ارزیابی پرسنل بر اساس آزمون های هوشمند، یک روش جدید برای ارزیابی عملکرد و مهارت های کارکنان است که از فناوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشین استفاده می کند. این آزمون ها می توانند به طور خودکار عملکرد کارکنان را در زمینه های مختلف مانند دانش، مهارت، و رفتار ارزیابی کنند.

وبینار و تعامل چهره به چهره با پرسنل

وبینار یک ابزار آموزشی عالی برای افزایش بهره وری پرسنل است. وبینار می تواند به کارکنان کمک کند تا دانش و مهارت های خود را بهبود بخشند، که می تواند به آنها در انجام کار خود به طور موثرتر کمک کند.

رتبه بندی و امتیازدهی

رتبه بندی و امتیازدهی هوشمند پرسنل، یک فرآیند مبتنی بر داده است که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای ارزیابی عملکرد و مهارت های کارکنان استفاده می کند. این فرآیند می تواند به طور خودکار عملکرد کارکنان را در زمینه های مختلف مانند دانش، مهارت، و رفتار ارزیابی کند.

قرعه کشی و تعامل با پرسنل

قرعه کشی یک روش سرگرم کننده و جذاب برای تعامل با پرسنل است. این کار می تواند به ایجاد روحیه و انگیزه در بین کارکنان کمک کند و همچنین می تواند به تقویت فرهنگ سازمانی کمک کند.

مدیریت دورهای آموزشی به همراه دسته بندی درختی

دسته بندی درختی می تواند برای مدیریت دورهای آموزشی به روشی موثر استفاده شود. با استفاده از این روش، می توان دورهای آموزشی را بر اساس معیارهای مختلف، مانند سطح مهارت، موضوع، یا مخاطب هدف، دسته بندی کرد.

با افتخار در معماران داده

سامسونگ پلاس

سامسونگ پلاس سرویس آموزش و یادگیری پرسنل فروش سامسونگ به همراه سیستم گیمیفیکیشن و قرعه کشی و امتیاز.

سامسونگ پلاس با هدف توانمندسازی افراد مستعد فروش گوشی و لوازم‌های جانبی سامسونگ،  راه‌اندازی و پیاده سازی شده است تا سطح دانش پرسنل فروش نمایندگی‌های سامسونگ را افزایش دهد. این افراد می‌توانند به منابع مهم آموزشی دسترسی داشته باشند و بصورت آنلاین در آزمون‌ها شرکت نمایند و در صورت قبولی مدرک دوره دریافت نمایند. همچنین با فعالیت در سیستم، امتیاز کسب کنند و سطح نمایندگی رو خود را بهبود بدهند.

ویژگی‌های منحصر بفرد پلتفرم هوشمند آموزش

هر آنچه که نیاز دارید، ما برای شما مهیا کرده‌ایم

مدیریت و سازماندهی درختی

سازماندهی درختی یک روش سازماندهی اطلاعات است که از یک ساختار درختی برای مرتب سازی اطلاعات استفاده می کند. در این ساختار، اطلاعات در یک سری سطوح سازماندهی می شوند، که در آن هر سطح یک زیر مجموعه از سطح قبلی است.

کورس آموزشی

پوشش دوره های آموزشی در یک کورس درسی امری مهم است که باید به درستی انجام شود. به این ترتیب، می توان از سردرگمی دانش آموزان و ارائه اطلاعات غیرمرتبط جلوگیری کرد.

دوره آموزشی

قدم اول برای پوشش محتواهای آموزشی در دوره آموزشی، تعیین اهداف آموزشی است. اهداف آموزشی مشخص می کنند که پرسنل در پایان دوره چه چیزی باید یاد بگیرند. با تعیین اهداف آموزشی، می توان محتوای دوره را به گونه ای سازماندهی کرد که به پرسنل کمک کند تا این اهداف را محقق کنند.

محتوای آموزشی متتنی و ویدویی

بهترین راه برای بهبود درک محتوا استفاده از ترکیبی از محتوای آموزشی متنی و ویدویی است. این ترکیب می تواند مزایای هر دو نوع محتوا را ارائه دهد و به یادگیری موثرتر کمک کند.

ثبت دیدگاه

با ثبت دیدگاه پرسنل، سازمان ها می توانند از مزایای زیادی بهره مند شوند. این امر می تواند به افزایش انگیزه، رضایت شغلی، بهره وری، نوآوری، و رضایت مشتری کمک کند.

آزمون و ارزیابی

با استفاده از آزمون و ارزیابی، سازمان ها می توانند از مزایای زیادی بهره مند شوند. این امر می تواند به بهبود مهارت ها و دانش پرسنل، افزایش انگیزه آنها، و افزایش شفافیت بین آنها و سازمان کمک کند.

صدور گواهینامه دوره

گواهینامه پایان دوره آموزشی می تواند به فرد کمک کند تا برای مشاغل بالاتر و با درآمد بیشتر واجد شرایط شود. این می تواند به افزایش رضایت شغلی و رفاه مالی فرد کمک کند.

امتیاز و رتبه بندی

امتیاز و رتبه بندی پرسنل می تواند انگیزه پرسنل را برای عملکرد بهتر افزایش دهد. این امر به این دلیل است که پرسنل می خواهند در ارزیابی ها موفق شوند و امتیاز و رتبه بالایی کسب کنند.

قرعه کشی و اهدا جوایز

قرعه کشی و اهدا جوایز می تواند رضایت شغلی پرسنل را افزایش دهد. این امر به این دلیل است که پرسنل احساس می کنند که ارزشمند هستند و سازمان به آنها اهمیت می دهد

مدیریت کاربران

تمامی پرسنل ثبت‌نام کننده در پلتفرم هوشمند نیل را می‌توانید به آسانی هر چه تمام مدیریت کنید، بر اساس فیلد‌های متفاوت می‌توانید فیلتر نمایید و پرسنل را بر اساس عملکرد فعال و یا غیر فعال نمایید.

اخبار و رویدادها

اخبار و اطلاع رسانی می تواند اعتماد بین پرسنل و مدیران را افزایش دهد. این امر به این دلیل است که پرسنل احساس می کنند که مدیران آنها را در جریان امور قرار می دهند.

وبینارها

وبینار به پرسنل امکان می دهد تا از هر مکانی و در هر زمان که بخواهند در دوره های آموزشی شرکت کنند. این امر می تواند به افزایش دسترسی پرسنل به آموزش و بهبود بهره وری آنها کمک کند.

گزارش آمار مدیریتی

با استفاده از گزارش مدیریتی، مدیران رده بالای سازمان می توانند از مزایای زیادی بهره مند شوند. این امر می تواند به آنها کمک کند تا سازمان خود را به طور موثرتری مدیریت کنند.

تیکت درون سازمانی

سامانه تیکت درون سازمانی یک ابزار ارتباطی است که به پرسنل امکان می دهد تا به طور موثرتری با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این سامانه می تواند تأثیر مثبتی بر تعامل پرسنل داشته باشد

اعلان ها

اعلان ها می توانند به پرسنل کمک کنند تا احساس کنند که از آنها قدردانی می شود و کار آنها ارزشمند است. این امر می تواند به افزایش انگیزه و رضایت شغلی پرسنل کمک کند.