داسـتـان مــا

خلق و تولید شفاف نرم افزار

داستان ما

با بیش از ۱۰ سال سابقه در طراحی و توسعه سیستم های نرم افزاری بر پایه وب و موبایل (داخلی – بین المللی) ، با تیمی از افراد متخصص و خلاق در حوزه های مختلف، افتخار همکاری با شما را دارد.
معماران داده نه فقط تیمی از برنامه نویسان و توسعه دهندگان، بلکه تیمی از افراد خلاق است که تلاش دارند راه کاری صحیح، بر اساس بازار هدف، بودجه و زمان شما طراحی و پیاده سازی کنند و در این مسیر شما را همراهی کنند.

چشم انداز ما

چشم انداز ما تبدیل شدن به یک شرکت نرم افزاری چند ملیتی در حوزه نرم افزار با ارائه سرویس‌های نرم افزاری جهت خلق ارزش است که دهه اول برای ما دهه تثبیت و دهه آینده دهه تحول خواهد بود.

ماموریت ما

هدف ما خلق ارزش های گوناگون از طریق نرم افزار است. خواه این ارزش را خود خلق کنیم، یا با کسانی که بدنبال خلق چنین ارزش هایی هستند همکاری کنیم. ما باور داریم که علم نرم افزار و کدنویسی میتواند جهان را جایی بهتر برای زندگی انسان ها بکند. پس تا میتوانیم سعی خواهیم کرد ارزش های گوناگون را از طریق نرم افزار بوجود آوریم.

در این راستا دانش، تجربه و تخصص مهم ترین مزیت رقابتی ما در این بازار است. و مهم ترین سرمایه ما کارکنان ما هستند که پیشرفت و رشد آنها را مترادف با پیشرفت و رشد سازمان میدانیم.

1 +
سال تجربه کاری
1 +
سیستم نرم افزاری
1 +
نیروی متخصص
1 +
سرویس نرم افزاری

فرهنگ معماران داده

  • شفافیت و صداقت: با تمام ذی نفعان از مشتری، همکاران، سهام دار تا رسانه‌ها شفاف و صادق خواهیم بود.
  • مسئولیت پذیری و پاسخ گو بودن: در مجموعه ما از مدیران تا پایه ترین همکاران باید مسئولیت پذیر و پاسخ گو باشند.
  • کارتیمی: روحیه تیمی و کار تیمی یک ارزش مهم در کار ماست. همواره تیم مسئول موفقیت و شکست یک پروژه است و در شکست ها یا بردها مسئولیت با فرد نیست.
  • توسعه پایدار: ما خود را همواره متعهد به پیشرفت و توسعه به شکل پایدار میدانیم.
  • ارزش آفرینی، همیشه و همه جا: همواره به دنبال ایجاد ارزش خواهیم بود و از مشارکت در کارهایی که ضدارزش هستند به هر قیمتی خودداری خواهیم کرد.
  • عدالت و احترام: در برخورد با مشتریان یا همکاران همواره سعی خواهیم کرد عدالت و احترام را رعایت کنیم.

مشتری و برند‌ها

ما اعتبار خود را از مشتریانمان وام گرفته‌ایم