پارکینو،راهکار جامع مدیریت پارک حاشیه‌ای

سامانه هوشمند پارکینو، یک سرویس نرم افزاری است در راستای تحقق سامان‌دهی بستر پارک حاشیه‌ای شهرها و گامی در جهت مدیریت هر چه بهتر فضای شهر هوشمند. شرکت نرم افزاری معماران داده با بهره‌مندی از تیم‌های چند تخصصی و تکنولوژی روز دنیا، مفتخر است تا در زمینه پیاده سازی‌، استقرار و مقیاس پذیری این سامانه به سازمان و شرکت‌های خصوصی ارائه خدمت نماید.

مدیریت آسان جایگاه‌های پارک

بر اساس خیابان و منطقه می‌توانید جایگاه‌ها را تعریف نمایید و برای جایگاه‌ها پارک یار مخصوص اختصاص دهید و از طریق سامانه پایش وضعیت جایگاه‌ها را رصد نمایید و بر اساس سیاست کاری، وضعیت جایگاه‌ها را به حالت فعال و غیر فعال تغییر دهید.

محاسبه منعطف تعرفه‌های هزینه پارک

بر اساس سیاست‌های کسب و کار، می‌توانید مدل‌های متفاوت تعرفه را براساس متغییر‌های متفاوت تعریف نمایید و انعطاف بیشتری در خصوص هزینه‌های پارک ارائه نمایید.

دارای نسخه آفلاین

سامانه پارکینو علاوه بر پشتیبانی آنلاین و به‌روز رسانی لحظه‌ای داده‌ها بر روی بستر اینترنت از حالت آفلاین نیز پشتیبانی می‌کند، یعنی با قطع شدن اینترنت، ارائه خدمات به شهروندان متوقف نمی‌شود، بلکه با ذخیره آفلاین داده‌ها بر روی دستگاه‌ها، با وصل شدن اینترنت داده‌ها با سرور مرکزی به روز رسانی می‌شود.

سطوح دسترسی مختلف

بر اساس وضعیت‌های مختلف، می‌توانید کاربران متفاوتی با سطوح دسترسی متغییر و متفاوت تعریف نماید، دقیقا می‌توانید مشخص نماید که اپراتور شماره یک به بخش‌های حسابداری سامانه دسترسی نداشته باشد و حداقل‌ترین دسترسی‌ها را تعریف نمایید و یا اینکه بالاترین دسترسی‌ها را بر حسب نیاز به کاربران سامانه تخصیص دهید.

ویژگی‌های منحصر بفرد سیستم مدیریت پارک حاشیه‌ای

هر آنچه که نیاز دارید، ما برای شما مهیا کرده‌ایم

مدیریت جایگاه‌ها

بر اساس خیابان و منطقه می‌توانید جایگاه‌ها را تعریف نمایید و برای جایگاه‌ها پارک یار مخصوص اختصاص دهید و از طریق سامانه پایش وضعیت جایگاه‌ها را رصد نمایید و بر اساس سیاست کاری، وضعیت جایگاه‌ها را به حالت فعال و غیر فعال تغییر دهید.

حالت آفلاین

سامانه پارکینو علاوه بر پشتیبانی آنلاین و به‌روز رسانی لحظه‌ای داده‌ها بر روی بستر اینترنت از حالت آفلاین نیز پشتیبانی می‌کند، یعنی با قطع شدن اینترنت، ارائه خدمات به شهروندان متوقف نمی‌شود، بلکه با ذخیره آفلاین داده‌ها بر روی دستگاه‌ها، با وصل شدن اینترنت داده‌ها با سرور مرکزی به روز رسانی می‌شود

محاسبه منعطف تعرفه

بر اساس سیاست‌های کسب و کار، می‌توانید مدل‌های متفاوت تعرفه را براساس متغییر‌های متفاوت تعریف نمایید و انعطاف بیشتری در خصوص هزینه‌های پارک ارائه نمایید.​

پنل مدیریتی چند سطحی

سامانه پارکینو علاوه بر پشتیبانی آنلاین و به‌روز رسانی لحظه‌ای داده‌ها بر روی بستر اینترنت از حالت آفلاین نیز پشتیبانی می‌کند، یعنی با قطع شدن اینترنت، ارائه خدمات به شهروندان متوقف نمی‌شود، بلکه با ذخیره آفلاین داده‌ها بر روی دستگاه‌ها، با وصل شدن اینترنت داده‌ها با سرور مرکزی به روز رسانی می‌شود.

اپلیکیشن مخصوص بازرس

جهت نظارت بر پارک‌یار‌ها، می‌توانید نقش بازرس را در سامانه تعریف کنید و بازرس محترم، می‌تواند با نسخه مخصوص خود، پارک‌یار‌های تحت نظارت خود را مشاهده‌ نماید و گزارش‌های لازم را در خصوص پارک‌یارها به سامانه ارسال نماید و همچنین بازرس به تمامی امکانات پارک‌یار دسترسی کامل دارد.

سیستم کیف پول اختصاصی

سامانه پارکینو همچنین از کیف پول اختصاصی پشتیبانی می‌کند، به این صورت که شهروند محترم می‌تواند با پرداخت هزینه کیف پول خود را شارژ نماید و برای استفاده‌های بعدی نیاز به کشیدن کارت نداشته باشد و همچنین می‌تواند به صورت شفاف تمامی ریزحساب خود را مشاهده نماید.

امکان تعریف شهرهای جدید

برای فعال سازی استفاده از پارکینو در سایر‌شهر‌ها کافی است با چند کلیک شهر مورد نظر خود را به سامانه اضافه نماید و تمامی امور مربوط به آن‌ شهر را کاملا جدا نمایید.

طرح فروش جایگاه به اصناف

برای شهروندان پر مصرف می‌توانید پلن‌های متفاوت اقتصادی تعریف نمایید تا این شهروندان‌ نیز بر اساس نیاز خود بتواند از خدمات این سامانه بهره ببرند و لبخند رضایت بر لب داشته باشند.

سیستم تیکتینگ داخل سازمانی

برای هماهنگی درون سازمانی، همکاران و پرسنل اجرایی ‌می‌توانند امور محوله را از طریق سیستم تیکتینگ درون سازمانی پیگیری کنند و به این صورت تمامی فرایند اجرایی در دل سامانه پارکینو ثبت و نگهداری می‌گردد.

مدیریت کاربران

تمامی شهروندان و کاربران ثبت‌نام کننده در سامانه پارکینو را می‌توانید به آسانی هر چه تمام مدیریت کنید، بر اساس فیلد‌های متفاوت می‌توانید فیلتر نمایید و کاربری بر اساس عملکرد فعال و یا غیر فعال نمایید.

مدیریت پارک‌یار‌ها

اطلاعات دقیق تمامی پارک‌یارها می‌توانید به سامانه پارکینو اضافه نمایید و وضعیت پارک‌یارها را بر اساس جایگاه‌ها اختصاص یافته تغییر دهید و یا اینکه منطقه کاری پارک‌یار را تغییر دهید.

امکان ثبت خروج

خود شهروندان می‌تواند با استفاده از نسخه مخصوص خود، بعد از پایان عمل پارک نسبت به پایان پارک خود اظهاری نمایند و عمل پارک را متوقف نمایند. با پایان عمل پارک از سوی شهروند، برای پارک‌یار مربوطه پیام خالی شدن جایگاه ارسال می‌گردد.

امکان شارژ پلاک

شهروندان همچنین‌ می‌توانند در صورت استفاده از ماشین‌های متفارت، نسبت به ثبت پلاک‌های متفارت اقدام‌ نمایند و پلاک‌های مورد نظر را شارژ نمایند و هزینه پارک را نسبت به پلاک مربوطه پرداخت نمایند.

امکان ثبت بدهی

پارک‌یار‌ها می‌توانند عمل پارک را بدون دریافت هزینه متوقف نمایند و هزینه عمل پارک را به عنوان بدهی در سابفه کاربر ذخیره نمایند تا در استفاده‌های بعدی هزینه عمل پارک دریافت گردد.

ارائه زیرسامانه‌های گزارش محور به سازمان‌های مربوطه

جهت همکاری بهتر می‌توانید زیرسیستم‌های گزارشی از پارکینو جدا نمایید و به سازمان‌های ذینفع مثل سازمان ترافیک، شهرداری‌ها و پلیس راهنمایی و رانندگی ارائه نمایید.

پلن‌های فروش، توسعه، استقرار و پشتیبانی فنی پارکینو

منطبق بر نیاز‌های کسب و کار شما

پلن گوهر

پایه
جهت اطلاع از قیمت لطفا تماس بگیرید
 • ارتباط مستقیم با ناظر پروژه: ساعات اداری (اولویت بندی)
 • ارائه مشاوره فنی به مجری طرح
 • نظارت فنی بر اجرای پروژه
 • برگزاری جلسات هفتگی با مجری طرح و کارفرما
 • ارائه گزارشات پیشرفت و نظارت پروژه به کارفرما
 • نظارت بر توسعه متدولوژی-محور نرم افزار
 • بررسی استاندارد‌های توسعه نرم افزار

پلن مروارید

حرفه‌ای
جهت اطلاع از قیمت لطفا تماس بگیرید
 • کلیه امکانات پلن گوهر
 • ارتباط مستقیم با ناظر پروژه: (ساعات اداری)
 • نظارت بر به‌روز‌آوری و بهبود مستمر سورس‌کد پروژه
 • بررسی دوره‌ای سورس کد موضوع پروژه
 • نظارت بر گسترش‌پذیری پروژه
 • انجام تست‌های امنیتی (Safety & Security)
 • ارائه راهکار‌های بهینه‌سازی سرویس‌ها و پایگاه داده (Optimization)

پلن الماس

پیشرفته
جهت اطلاع از قیمت لطفا تماس بگیرید
 • کلیه امکانات پلن مروارید
 • ارتباط مستقیم با ناظر پروژه: (۲۴/۷)
 • ارائه راهکار‌های فنی اختصاصی (Best-Study)
 • نظارت بر روال‌های فنی با توجه به نیاز‌های کسب و کار (Business)
 • بررسی و تحلیل فرآیندهای کسب و کار و بهینه‌سازی روال‌ها
 • ارائه مشاوره جهت اجرای راهکارهای مقیاس‌پذیری پروژه
 • بهینه‌سازی عمق اتوماسیون سامانه